İngilizce

Şirketimizde İngilizce, Almanca, Rusça ve Fransızca dillerinde ve isteğinize göre diğer dillerde çeviri yapılmaktadır. Türkçe’den bu dillere ve bu dillerden Türkçe’ye tüm alanlarda çeviri hizmetini kurumsal biçimde bizden alabilirsiniz. Çeviri hizmetini verdiğimiz tüm dillerde hukuk çevirisi, teknik çeviri, akademik çeviri, farmasötik çeviri, medikal çeviri, tıbbi çeviri, patent çevirisi ve genel amaçlı çeviri hizmetleri alabilirsiniz ve dilerseniz yeminli ve noter onaylı çeviri hizmetlerinden de faydalanabilirsiniz. Firmamızda tüm diller için alanında uzman ve deneyimli çevirmenler görev almaktadır ve en kapsamlı projelerden küçük kapsamlı işlere kadar tüm çeviri ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde ve en makul fiyata karşılamak için çalışılmaktadır.

Dünyanın ortak dili olarak bilinen ve birçok kurum ve kuruluşça resmi nitelikte belgelerin kabul edildiği İngilizce dili, çeviri dilleri içerisinde en fazla talep edilen dildir. Özellikle uluslararası ticari işlemler ve patent çevirisi işlemleri noktasında İngilizce dili çok fazla kullanılmaktadır. Genel ortak dil olması nedeniyle akademik çeviri ve teknik çeviri alanlarında da İngilizce yaygın şekilde kullanılmaktadır. İngilizce tercüme işlemlerinizde herhangi bir alan sınırı söz konusu değildir. Tüm ihtiyaçlarınız için İngilizce tercüme, şirketimiz tarafından yapılmaktadır.

Son yıllarda değeri giderek artan patent işlemlerinde uluslararası geçerliliğin söz konusu olabilmesi için zorunlu olan çeviri uygulamaları, patent alanında uzman çevirmenler tarafından nitelikli biçimde gerçekleştirmektedir. Uluslararası ticaret örgütlerinin kabul ettiği patent belgelerine sahip olmak için bizimle iletişime geçerek hemen patent çevirisi işlemlerine başlayabilirsiniz. Elbette bunun yanında diğer İngilizce çeviri ihtiyaçlarınız için de bize ulaşabilirsiniz. Şirketimiz paten tercümesi alanında ciddi bir deneyime sahip olması sebebiyle sizleri özellikle bu alanda nitelikli hizmet sunabilmektedir.