Farmasötik Çeviri

Farmasötik, ilaç sanayinin genelini ifade eden hassas alanlardan bir tanesidir. Çevirisi bir yana bu metinler için üretilecek herhangi bir metnin özenli ve dikkatli gerçekleştirilmesi hayati önem arz eder. Öyle ki, ilaç ruhsatnamelerinin alımında resmi makamlara sunulan ilaçlarla ilgili tüm farmakolojik veriler, klinik veriler ve test sonuçları aslına uygun biçimde hazırlanmalı ve aslına uygun olarak çevrilmelidir. Bu noktada terminolojiye hakimiyet gereklidir. Aksi halde ortaya çıkan çeviriden hareketli oluşturulacak tıbbi dokümanlar hatalı veriler içerebilmektedir ve hastaların hayatlarını etkileyecek sonuçları ortaya çıkabilmektedir. Farmasötik çeviri, bizim firma olarak en özenli gerçekleştirdiğimiz uygulama alanlarımızdan bir tanesidir. Bu alanda size ilaç ruhsatları, klinik ve farmakolojik veriler, testler, deneyler ve ilaç ve medikal gereçlerin kullanım ve açıklama kılavuzları ve benzeri konularda hizmet sağlayabilmekteyiz. Diğer tüm çeviri alanlarında olduğu gibi ve bu alanda da hassas, nitelikli ve zamanında çeviri uygulamaları gerçekleştirmekteyiz.

Firmamızda, farmasötik alanında uzmanlaşmış deneyim sahibi çevirmenler görev almaktadır. Geçmişte gerçekleştirdiğimiz pek çok uygulamamızda nitelikli sonuçları ortaya koyarak müşterilerimizin sorunsuz bir süreç elde etmesini sağladık. Bugün ve bundan sonra da aynı niteliklerin geliştirilerek ortaya konulması için çalışmalarımızı sürdürüyor olacağız. Kurumsal düzeyde, kalite standartları çerçevesinde nitelikli hizmet alabilmeniz için dünya standartlarında çalışma yöntemleri benimseyip sizlere beklentilerinizin tam karşılığını sunabilmekteyiz.

Nitelikli teknik çeviri hizmetleri

Teknik çeviri alanının alt kollarından bir tanesi olan farmasötik çeviri, alan uzmanlığı gerektirmektedir. Tıp, farmakoloji ve kimya alanında deneyimli çevirmenlerin gerçekleştireceği işlemler, doğru sonuçları ortaya koyabilecektir. Herhangi bir çevirmen veya herhangi bir çeviri bürosu, bu çeviri alanında nitelikli hizmetleri ortaya koyma becerisine sahip olmayabilmektedir. Zira her teknik alanın kendine has özellikleri ve terminoloji İsmini verdiğimiz özel bir dili söz konusudur. Uzmanlığı bulunmayan ve/veya alanında deneyimi olmayan çevirmenlerin bu alanda başarılı sonuçlar elde edememesi esasında beklenen bir sonuçtur. Aynı şekilde farmakoloji, kimya ve tıp alanlarında uzmanlığı bulunsa dahi yabancı diller konusunda uzmanlığı teknik düzeyde olmayan meslek mensuplarının da farmasötik çeviri yaparken zorlanmaları son derece normaldir. Bu bir mesleki kusur kabul edilmez. Zira dünyanın her yerinde teknik metinlerin çevirisi, uzman mütercim tercümanlar tarafından gerçekleştirilir. Bilim, bilim insanlarının kendi dilinde yapılmaktadır ve prensip gereği bilim insanlarının ürettikleri teknikleri ve teknolojileri diğer dillere çevirmek gibi bir zorunlulukları yoktur. Firmamız gibi deneyimli çeviri firmaları, bu alanda uzmanlaşarak bu hizmetleri ilgili kişilere ve kuruluşlara sunmaktadır.

Bizim kendimize biçtiğimiz rol, vizyonumuz gereği bu sektörde nitelikli, kaliteli ve zamanında sonuçlar ortaya koymaktır. En yüksek kalite ile gerçekleştirilen farmasötik çeviri hizmetlerimiz, nitelikli sonuçlar elde edilebilmesi için yukarıda bahsettiğimiz kriterleri tamamına uluslararası düzeyde uygundur. Firmamız iş süreçlerini toplam kalite yönetimi ilkeleri kapsamında sürdürerek sonuçlara sorunsuz ve en hızlı biçimde erişebilmenizi vaat etmektedir. Farmasötik çeviri alanında kurumsal ihtiyaçlarınız ve kurumsal çözüm isteklerinizi için bizimle çalışabilirsiniz.

Kurumsal çeviri hizmetleri

Şirketimiz, çeviri ihtiyaçlarını kurumsal düzeyde karşılamaktadır. İlaç firmaları, kimya firmaları ve medikal alanında faaliyet gösteren diğer tüm firmalar ile uzun zamandır sürdürdüğümüz çalışmalar sayesinde alanda önemli bir uzmanlığa sahip durumdayız. Kurumsal yönetim yaklaşımlarını esas aldığımızdan dolayı kurumsal firmalara beklentilerini karşılayan hizmetleri sorunsuz biçimde sunabilmekteyiz. Sektörün ihtiyaç duyduğu çeviri uygulamalarını, donanımlı ve deneyimli kadromuzun çabaları ve çalışmaları ile karşılamaktayız. Farmasötik çeviri hizmetlerinde özel olarak uzman olduğumuzun altını bir kez daha çizmek isteriz. Elde edeceğiniz sonuçları henüz hizmeti almaya başlarken size garanti edebiliyoruz. Farmasötik çeviri, talebenin tarafımıza ulaşmasından itibaren yapacağımız ön çalışma ile sizlere süreci ve sonuçları açık bir biçiminde aktarabilmekteyiz. Sonuçlarını başlarken ön görebileceğiniz kaliteli çeviri hizmetleri için bize hemen şimdi ulaşabilirsiniz.